Preskočiť na obsah
TJ Slovan Kecerovce

Umenie, šport a rekreácia

TJ Slovan Kecerovce

Činnosti športových klubov

Sídlo
Kecerovce
Od roku
1990
IČO
17 075 319

TJ Slovan Kecerovce

Občianske združenie

Aktívna
Sídlo
044 47 Kecerovce
Na trhu od
1. augusta 1990
IČO
17 075 319
Právna forma
Občianske združenie
Odbor (SK NACE 93.12)
Činnosti športových klubov

Organizácia v číslach

36
rokov na trhu
1990
rok vzniku

O organizácii

Spoznajte TJ Slovan Kecerovce

Organizácia TJ Slovan Kecerovce má sídlo na adrese 044 47 Kecerovce. Zapísaná je od 1. augusta 1990 (Register občianskych združení).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti športových klubov“ (93.12).

Základné údaje

Obchodné meno
TJ Slovan Kecerovce
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
IČO
17 075 319
Dátum vzniku
1. augusta 1990
Sídlo
044 47 Kecerovce
Register občianskych združení
MV SR, oddiel VVS, vložka č. 1-900/90-2386
Sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Odbor (SK NACE 93.12)
Činnosti športových klubov

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa TJ Slovan Kecerovce zaoberá

SK NACE 93.12

Činnosti športových klubov

Časté otázky

Základné informácie o organizácii

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli TJ Slovan Kecerovce?

Sídlo je na adrese 044 47 Kecerovce.

Čím sa TJ Slovan Kecerovce zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti športových klubov“ (93.12).

Aké je IČO – TJ Slovan Kecerovce?

IČO je 17 075 319.

Kedy vznikla TJ Slovan Kecerovce?

Vznik: 1. augusta 1990. Na trhu pôsobí 36 rokov.

Spravujete túto organizáciu?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre TJ Slovan Kecerovce podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese tj-slovan-kecerovce.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.